Наше насіння - Ваш урожай!

Каталог

СКАЧАТИ КАТАЛОГ

СКАЧАТИ БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ


Насіння висилаємо на наступних умовах
1) Замовлення виконуємо (комплектуємо та відправляємо) передоплатою в черговому порядку, але не пізніше 10 днів після одержання листа і грошового переказу. 
2) Післяплатою не висилаємо - так дорожче для вас. Спочатку заплатіть, а потім отримайте насіння. 
3) Замовлення висилаємо з листопада по травень включно. Листи,що приходять літом, відкладаємо до наступного сезону. 
4) Всі замовлення висилаємо рекомендованою бандероллю (під ваш підпис). 
5) Витрати на пересилку замовлення (послуги пошти, упаковка і т.д.)за за рахунок замовника. А саме - до суми замовлення додати 5 грн. Якщо сума замовлення перевищує 150 грн, то пересилка за наш рахунок.
6) Мінімальна сума замовлення - 60 грн.  

Є три способи замовлення :

- Рекомендованим листом ;
вул. Гагаріна 1 с. Прислуч Полонський р-н Хмельницька обл. 30535 Білоус Надіїї Филимонівні 

- На е-мейл ;
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  або   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

- По телефону ; 
0673289021   (з 20.00 до 22.00 год.) 

Два способи розрахунку

1) Грошовий переказ -щоб розрахуватись, вам потрібно піти на пошту та здійснити електронний поштовий переказ грошових коштів на імя Білоус Н.Ф. за вказаною адресою.
- Якщо бланк замовлення ви відправляєте рекомендованим листом, то вкладіть туди квитанцію (чи її копію про оплату) ;
- Якщо бланк замовлення ви відправляєте на е-мейл, то вкажіть № квитанції та від якого числа, або відправте скановану квитанцію в своєму електронному листі 
- Якщо замовленя робите по телефону, то після оплати на Укрпошті висилаєте нам квитанцію чи її копію рекомендованим листом. Одразу після його отримання ми пересилаємо вам насіння.
2) Платіжна карта Приватбанку -(№ 4149 4378 2232 0816 Білоус О.В.) - щоб розрахуватись, вам потрібно в найближчому відділені Приватбанку через термінал або в касі перерахувати необхідну суму грошових коштів на нашу платіжну карту Приватбанку.
- Якщо бланк замовлення ви відправляєте рекомендованим листом, то вкладіть туди квитанцію (чи її копію) про оплату ;
- Якщо бланк замовлення ви відправляєте на е-мейл, то разом відправте скановану квитанцію ( чи вказуєте час, місто та суму і від кого по квитанції) ; 
- Якщо замовлення робите по телефону, то після оплати вказуєте нам П.І.Б., місто та час здійснення операції по квитанції. Ми перевіряємо рахунок і висилаємо насіння зручним для вас способом (Укрпошта, Нова Пошта)