Наше насіння - Ваш урожай!

Про Нас

Наша сім’я проживає в селі Прислуч Полонського р-ну Хмельницької обл. Це мальовниче, затишне місце на межі двох областей ( Житомирської та Хмельницької ). Голова нашого роду Іван Михайлович Білоус 1928 р. народження. Все життя пропрацював в городній бригаді тодішнього колгоспу «Перемога», був старшим бригадиром. Привчав змалку свого сина Володимира до праці на землі. Володимир Іванович та Надія Филимонівна за освітою педагоги, а за покликанням – агрономи. В зв’язку з життєвими обставинами , щоб вивчити трьох дітей, змушені були покинути благородну учительську працю і зайнятись не менш благородною діяльністю по вирощуванню сільськогосподарських культур. Голова родини навчив молоде покоління закладати правильно парники, допомагав і ділом і порадою при вирощуванні ранньовесняної продукції. За роки праці на землі, наша сім’я набула чималого практичного досвіду, яким охоче ділиться з іншими людьми. Всі троє дітей Володимира та Надії : Вадим, Іванна та Олександр змалку навчені любові до землі, цінують, бережливо ставляться до всіх її багатств. Усі разом працюють на рідній, родовій землі, допомагають батькам, створюючи цим самим добробут для родини і повагу серед односельчан. Ми вже багато років є учасниками різних с/г виставок, ярмарків майже в усіх регіонах України.

Своєю чесністю і добросовісністю заслужили визнання та довіру в людей, авторитет у городників. Основні напрямки нашої діяльності це :
1) вирощування весняної розсади овочів та квітів ;
2) збір та реалізація сортового насіння колекційних томатів, перців, баклажанів, бахчевих культур ;
3) вирощування квітів в підвісних горщиках ( петунія, сурфінія, брахікома, газанія, вербена, флокс друмонда, целозія периста, тагетес, сальвія та ін.);
4) вирощування та впровадження сортової насіннєвої картоплі ;
5) вирощування та реалізація органічної продукції овочів ;
6) консультації.

Роботу свою любимо, живемо нею. Все робимо із задоволенням на засадах органічного землеробства. Діти наші постійно на свіжому чистому повітрі, постійно в спілкуванні з природою, розвиваються, навчаючись творити прекрасне !!!
Пропонуємо вам, дорогі друзі, оцінити нашу працю. Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що ми не просто реалі затори, а городники – практики. Бажаємо усім наснаги, рішучості, завжди гарного настрою та здоров’я в прекрасній меті – створювати райські куточки на Рідній землі.!!!