Наше насіння - Ваш урожай!

Nasivanky - магазин крафтового насіння

Я - Іванка Білоус і я збираю насіння!

Магазин крафтового насінняТак-так, ще з чотирьох років я бігала нашими луками, вивідувала де ростуть цікаві мені рослини, й поверталась до них восени, щоб зібрати їх насіннячко й висіяти ближче до дому, у садочку чи в полі за хатою.

Звісно, таке “збиральництво” має коріння. Батьки й батьки моїх батьків займались насінництвом тут, на Хмельниччині. Саме у родині я спостерігала й навчалася селекційній роботі.

Саме тому, сміливо вважаю, що я – спадкова майстриня зі збереження та відновлення насіннячка!

І зараз мої знання рвуться назовні! Я хочу поділитись своїм 30 річним досвідом з тими, хто мріє про вирощування власної їжі.

Сьогодні я співвласниця великого квітково-тепличного господарства, власниця спаржевої плантації, співвласниця лавандового поля, засновниця двох навчально-демонстраційних центрів пермакультури, сертифікована викладачка пермакультури.

Ми створили новий проект Nasivanky - магазин крафтового насіння
https://nasivanky.com/ 

Люблю природність у всьому.
Вирощування, збір, зберігання, пакування - усе природообережними методами ????????

  • Nasivanky - насінинки від Іванки!
  • Магазин крафтового насіння
  • Насіннєві бокси преміум класу
  • Майстриня по збереженню насіннячка
  • Пермакультура


Nasivanky – це колекція насіння

Переходьте в наш магазин Nasivanky де ви оберете:Насіннєві набори Nasivanky


Насіннєві набори Nasivanky

Nasivanky – це результат моїх знань і багаторічної практики. Це не просто насіння. Не просто інструкція. Це унікальні сорти з приписами та настановами саме для вас.

Ви матимете якісне насіння і зростите смачний урожай, навіть якщо ніколи раніше цим не займались.

Вам не треба годинами шукати та співставляти, що саме ви хочете та можете виростити на своїй ділянці чи підвіконні. Я вам допоможу.

Все своє свідоме життя я здобувала досвід у безпосередній взаємодії з рослинами та живим світом Природи. Щосезону мені приходили нові усвідомлення та впевненість в тому, що і як мені робити. Завдяки спостереженню, аналізу та постійному практичному застосуванню я вивчила всі особливості сортового та гібридного насіння, і тепер хочу поділитися унікальністю кожної насінинки.

Вирощування власної якісної їжі важливе і можливе. А старовинні, перевірені часом, колекційні сорти – це запорука самодостатності та незалежності. Саме такі сорти легше адаптуються до вашого ґрунту та умов на ділянці, а з роками дають все кращі і кращі результати!

Набори Nasivanky – це насіннєві набори (бокси), які складаються з найкращих і найурожайніших сортів традиційних овочів, листяної зелені та квітів. Я підібрала саме такі рослини, що вам буде легко виростити власну їжу. Відчуйте задоволення від процесу та результатів!

А насіння…

Хай родить