Наше насіння - Ваш урожай!

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Для оформлення замовлення вам необхідно:

 

  1. Замовлення оформити у вигляді бланка : назву культури, кількість пакетів, ціну одного пакету. В кінці вкажіть остаточну суму замовлення.

  2. Вказати розбірливо прізвище, імя, по-батькові. Вашу повну адресу та індекс. Для непередбачуваних ситуацій - № телефону.

  3. На пошті оплатити вартість замовлення поштовим електронним переводом та відправити нам заказним листом разом зі списком насіння квитанцію чи її ксерокопію. (листи приходять раніше переводу і копія квитанції прискорить відправку насіння). Заказний лист – гарантія що ми його отримали.

  4. Якщо пройшло більше місяця і ви не отримали замовлення, в першу чергу сходіть на пошту (якщо вам не вручили бандероль через вашу відсутність, то вона знаходиться на пошті протягом місяця, а потім повертається нам). А якщо заказної бандеролі немає, то просимо направити на нашу адресу повторне замовлення і номер квитанції від якого числа послали перевод, все вирішується в вашу користь.

  5. За вислані гроші в конверті відповідальності не несемо (вони не доходять)

  6. Листи з переводом просимо надсилати на адресу : Білоус Надії Филимонівні вул. Гагаріна 1, с. Прислуч, Полонський район, Хмельницька обл. 30535